Troostwijk Auctions

Zakelijke veilingen van allerlei goederen. Eveneens faillisementsboedels en verkoop van auto's, trekkers, voorraden, interieur, electronica etc

16 beoordelingen

Troostwijk Auctions krijgt 1 van de 5 sterren, gebaseerd op 16 16 ervaringen.

19-06 door Hennh

Bedankt voor deze slechte feedback, U geeft aan nieuw in de doos terwijl deze verroest is en deze niet kunnen gebruiken. Dan waarom heeft ditzo lang moeten duren ruim 2 weken terwijl u dit antwoord allang wist. Wij hebben nog iets gekocht ik hoop Dat dit wel goed gaat. U zult. 't begrijpen dat ik zeer teleurgesteld ben en dan gaat het nog niet over mijn centen maar over de klacht afhandeling. Terwijl er weet ik, hoeveel dozen staan met BBQ. BVA veilingen gaat coulant om met schade deze denken mee. U afhandeling zonder niks zeggende mail zonder naam is wel triest in en in triest. Groot worden zonder mee te denken voor ons was dit de eertse keer en hebben nu een slechte ervaring en een vieze smaak aan overgehouden. Ik zeg schrijf mij maar uit en wens u betere voorlichting en communicatie toe die ver, ver, ver beneden alle peil is. Groet een dikke ontevreden klant. Henny Tekst uit oorspronkelijke berichten weergeven
22-09 door Jo

Ik heb bij troostwijk in Hulst laats een paar fietsen gekocht, allereerst eerder daar ook fietsen gekocht alszijnde opknapfietsen,maar deze zijn zover weg dat je er niks meer mee kan,nu bieden ze ook fietsen aan die in orde zijn volgens de tekst, per stuk,dan ga je bieden en moet je van de tekst uitgaan.er staat dus bij de een een opknapfiets en bij de andere niet. doordat ik al een slechte ervaring met opknapfietsen heb bij Troostwijk,heb ik geboden op de fietsen die in orde zijn altans zo worden ze aangeboden en worden er geen mankementen gemeld,na een oplopende prijs met je tegenbieders heb ik 11 fietsen gekocht,keurig netjes betaald en toen ophalen. na het laden en bekijken.werd het al duidelijk zijn dit wel de goede fietsen?,maar goed niet te flauw ik neem de fietsen mee en om nou te zeuren om een lamp en een plat bandje. ,thuis gekomen en werden de fietsen uiteraard even goed bekeken, nou ik ben inmiddels 450 euro verder met kapotte trapassen,slagen in het wiel,kettingkasten kapot,versnellingen kappot zelfs kabels versnelling en remmen ontbreken,bijna geen enkele lamp werkte,banden kappot met scheuren erin,kromme voorvork,scheef frame,door geroeste spatborden,en nog veel meer, dan heb ik dit tot drie keer gemeld via de mail maar op de dag van vandaag niets terug gehoord.ik vind als je iets aanbied wat defect is of niet in orde dan moet je dat in de tekst vermelden,dit is zo duidelijk als wat dat de fietsen stuk voor stuk niet in orde zijn,en er werd niet vermeld dat het opknapfietsen zijn.dus de aanbieder maar ook Troostwijk heeft niet goed gekeken,mischien wel gekeken maar niet datgene aangeboden zoals omscheven in de tekst.Ik laat het er niet bij zitten en ga uitzoeken wat ik ter compesatie kan terug krijgen. dit is echt niet normaal.
16-08 door Waldo Hogendoorn

1 grote oplichters bende zoals ik hier lees ,en zelf heb ervaren , ze leveren verkeerde producten waarna je zelf tegen belating je product mag inleveren ;OPLICHTERS ZIJN HET
09-04 door apie

Ik heb 2 scootmobiels gekocht en ook bekeken op de kijkdag. Toen ze eenmaal thuis waren bleek volledig in tegenstelling tot de omschrijving zo ongeveer alles defect te zijn.(laders, accu's, contactslot, verlichting 1 rijdt in het geheel niet.) Ik kreeg na heel veel tel. en email correspondentie de mededeling dat "de verkoper" waar ik in principe helemaal geen zaken mee doe en die geweten moet hebben dat de apparaten niet deugden niets voor mij kon doen !? Bij wijze van coulance wilde Troostwijk mij echter wel een kleine fin. compensatie geven. Deze benadert echter de gemaakte kosten in de verste verte niet. In het verleden heb ik met Troostwijk wel goed zaken kunnen doen maar na dit incident overweeg ik toch om hier maar mee te stoppen. Immers als iedereen zijn sloopspullen kan verkopen voor goed geld zonder dit te hoeven melden word kopen hier wel heel erg riskant. Jammer Troostwijk !! Ik zal me moeten gaan richten op BCA, van Beusekom, DAAN etc. deze gaan toch eerlijker met hun klanten om.
05-04 door peter

schowroomkeuken volgens troostwijk de keuken was voor weg te gooien van 1999 folie van de deuren vast geplakt toen ik de keuken voor het eerst zag zijden ze pech is al betaald en wij zijn er van af laai maar op of ge betaald ook nog eens al wij ze moeten weg gooien
03-09 door klaas mulder

partij betonstaal gekocht voor 30.000 euri, word vervolgens maar gedeeltelijk aan de chauffeur meegegeven met de mededeling dat dit de volledige kavel is, vervolgens reclameer ik dit uiteraard maar volgens Tr.wijk is alles "gewoon" uitgeleverd en kunnen ze er niets aan doen, voel me wel lekker genaaid door dit prachtige veilinghuis, gewoon waardeloos!!
28-02 door john

Nog nooit bij Troostwijk iets op de veiling gekocht, maar wel bij andere veilingen. Mijn advies. Ga altijd naar de kijkdagen en maak een foto van hetgene waarop je geboden hebt en print de omschrijving uit van internet. Heb je de bieding gewonnen, kun je altijd bewijzen waarop je geboden hebt en het product achteraf afwijkend is.
09-12 door Ronald

Afgelopen week 5 HP computer systemen gekocht. Ter plaatse was geen spanning aanwezig om de computers even aan te zetten. 2 van de 5 computers hebben een defecte harde schijf. Deze harde schijf foutmelding komt direct in beeld bij het aanzetten van de computer. Rotzooi!
02-10 door cato

oplichters , ze leveren niet wat ze op de verkoop site melden. klachten nemen ze niet serieus en netjes afhandelen dat willen ze al helemaal niet !!
28-04 door Rob

Motor gekocht bij Troostwijk in Belgie, volgens beschrijving alles in orde. Na ophalen bleek dat de motor ernstige defecten had ter hoogte van 1000,00 euro. Troostwijk aangeschreven, antwoord zie leveringsvoorwaarden ofwel pech gehad !. Dan is BVA Auctions toch een stuk eerlijker

Afgelopen week heb ik voor onze stichting een tweetal Pc’s en 6 beeldschermen gekocht op de Troostwijk veiling in Houthalen, België. Omdat het de bedoeling was dat de zending zou worden bezorgd werd alles verzendklaar ingepakt en klaargezet. Omdat het een Belgische bedrijf betreft worden er standaard AZERTY toetsenborden bijgeleverd. Op verzoek konden dat QWERTY toetsenborden worden. Dit verzoek is twee maal ingediend en beantwoord met een standaardopmerking, zonder in te gaan op de vraagstelling. uiteindelijk heb ik besloten de spullen op 8 april te halen omdat de offerte voor de verzending pas een week na de ophaaldatum kon worden gegeven. (koop eerste en later hoor je wel wat je moet afrekenen... heel bijzonder.) Na goed speurwerk had ik de loods op het industrieterrein in Houthalen gevonden. Na de verplichte ondertekening van ontvangst (nog voor je de producten te zien krijgt) van de goederen werd de pallet met de compleet verpakte spullen bij mijn auto gezet. Op de pakbon en de afteken lijst zou alles er in moeten zitten. Mijn fout, ik heb de verpakking niet ter plekke geopend om alles zelf te controleren. Immers, dat zou ook niet kunnen als ik dit pakket had laten bezorgen. Bij thuiskomst bleek er meer verpakkingsmateriaal in te zitten dan spullen. Ik miste 5 van de 6 beeldschermen en alle 6 sets aansluitkabels. Ook waren er AZERTY toetsenborden geleverd I.P.V. de gevraagde QWERTY. Uiteraard heb ik direct gebeld en een e-mail gestuurd. Zoals verwacht werd ik gewezen op de leveringsvoorwaarden , waarin staat dat ik alles ter plekke moest controleren. En ja.. ik had getekend voor ontvangst dus had ik alles ontvangen. Ook gaf de medewerker aan dat er niets was achtergebleven in de loods. Voor mij betekend dit dat de spullen door medewerkers gestolen zijn of zijn weggegeven aan andere. Al met al een goede les voor de toekomst. Gelukkig was de financiële strop niet te groot en geeft het alleen een hoop ergernis en boosheid. Mijn advies aan een ieder die met Troostwijk zaken wil doen: Vertrouw geen medewerkers van Troostwijk Auctions. Vertrouw niet op wat wordt aangeboden. Bij Troostwijk zal je altijd belazerd worden. Jammer dat je niet lager kan inzetten dan een ster. Ik heb Troostwijk aangegeven mijn bevindingen te delen met mijn vrienden, kennissen en zakenrelaties en zal daar de gebruikelijke Social media voor inzetten zoals Facebook, Twitter en LinkedIn. Gelukkig heb ik ook goede ervaringen met andere veilinghuizen zoals: BVA, DAAN, Onlineveilingmeester, Proveilingen en Van Beusekom. Willem Diepmaat
24-04 door Ddk

Zijn inderdaad oplichters, die zich enkel willen verschuilen achter hun leveringsvoorwaarden.  Ik heb laatst een machine gekocht met een losse unit erbij voor de koeling. Ben wezen kijken op de kijkdag, zag er allemaal goed uit, biedingen uitgebracht, uiteindelijk kreeg ik de kavel. Mooi dacht ik. Troostwijk biedt op hun site tegenwoordig als service tranporteurs aan die ervaring hebben om de spullen te demonteren en netjes af te leveren, dit afleveren gebeurde ook keurig, maar het was niet compleet.  Tijdens het afhalen heeft de tranporteur (na hiermee contact gehad te hebben) alleen de machine aangeboden gekregen.  De unit, die met leidingen aan de machine vast zat,  (en waar na aflevering te zien is aan de machine dat deze zijn doorgeknipt) is plotseling "verdwenen".   De transporteur zegt, wij hebben alleen de machine mee gekregen, dus je moet bij Troostwijk zijn.  Troostwijk zegt, koper is verantwoordelijk voor het tijdig en correct afhalen van de spullen. Klaar, daar moet je het dan mee doen. Ik zeg vervolgens tegen TRwijk; jullie zijn verantwoordelijk voor het toezicht en begeleiden tijdens het afhalen, van de kavels, en daarin is zeker tekortgeschoten. Want de unit zal waarschijnlijk bewust/onbewust aan iemand mee zijn gegeven, of door iemand mee genomen zijn tijdens het afhalen.  Mijn advies; doe hier nooit geen zaken mee, want ze durven totaal geen enkele verantwoording te nemen als er iets niet goed gaat. Het is echt een laf bedrijf, wat alleen maar wil cashen, veelal via de ellende (bij failliessement) van een ander. Wordt vervolgd.
13-07 door Martin van Essen

Absoluut niets kopen bij deze oplichtersbende, heb hier een auto gekocht waarvan gezegt werd dat is Running, dit ook gevraagd op de kijkdag of de auto het deed dit was het geval. alleen bleek bij aflevering van de auto dat er een defecte motor in de auto zat dit gemeld bij troostwijk en na zeven dagen elke dag om een reactie te hebben gevraagt en een eventuele oplossing te komen heb je gewoon pech ik ga dit nu uit handen geven aan mijn rechtsbijstand wordt vervolgt
26-04 door Steakhachee

Heb een laptop gekocht die wegens overstock verkocht werd. Na betaling en ophaling bleek het een 2de handse laptop te zijn die bovendien niet bleek te werken. Vooral de lakse en gebrekkige after sales heeft me uiteindelijk bij de consumentenbond een klacht doen indienen. Gelukkig wel geld teruggekregen.
26-03 door Kees palm

In het verleden had ik al eens dat een als "emaile reclamebord" een blikken bord bleek te zijn maar dan denk je nog aan een foutje. Afgelopen week echter ben ik weer ontzettend op mijn plaat gegaan bij Troostwijk op een veiling stond de volgende omschrijving met foto "IMAC 6.1 computer, v.v. Intel Core 2 Duo 2.16 GHz, scherm 27", geheugen: 3 Gb, cache 4 Mb, incl. toetsenbord en muis".Na het betalen van 440 euri (de IMAC had dit absoluut waard geweest als de omschrijving correct was geweest)en ophalen bleek de computer niet op te starten en vermoedelijk helemaal schoon gewist, het scherm is 24" i.p.v. 27", er zit maar 1GB geheugen in i.p.v. 3GB (deze gegevens staan ook nog eens gewoon op de computer)en wie weet wat er nog meer met de machine aan de hand is als ik de besturingsoftware geinstalleerd heb. Reclameren bij Troostwijk levert alleen maar op "had u maar naar de kijkdag moeten komen" en ben je dus uitgelu.... Ik begin er steeds meer van overtuigd te raken dat de omschrijvingen bewust mooier worden gemaakt om de prijs op te drijven, een hoog beginbod suggereerd ook al een betere machine dan dat het in werkelijkheid is. Mijn conclusie is dat Troostwijk met zo weinig mogelijk moeite zo veel mogelijk wil graaien.
25-01 door Kim Verhaelst

ABSOLUUT AF TE RADEN Misleidende / onvolledige omschrijvingen. Misbruik van "faillissementsveilingen" voor gewone verkoop per opbod...maar dan zonder enige vorm van garantie. Er wordt zeer beperkt in een kijkdag voorzien om zich later te kunnen verschuilen achter deze kijkdag teneinde de misleidende/onvolledige omschrijving teniet te doen.

Jouw Troostwijk Auctions review

(wordt niet geplaatst)

Betaalmogelijkheden & keurmerken

Webshops vergelijkbaar met Troostwijk Auctions

Troostwijk Auctions vind je in de volgende categorieën